
Nyilvános szex
Beküldő:Gilányi SteeweeVidéki kirándulás egy parkban. Séta, beszélgetés. Egy kanyar után, ahol fák és bokrok takarásában voltunk megfogtam a kezét, magam felé fordítottam, hevesen megcsókoltam, egyik kezemmel a nyakát, másikkal a fenekét szorítva. Levegőt alig kapott. Azt mondta, ez így nem lesz jó! Felizgatom és ott fog állni fájó herékkel.
Nem szóltam semmit, csak mosolyogtam. Bevezettem a parkban található szigetre a hídon át, az árnyas sűrű fák közé. A sziget nem volt épp "lakatlan", mert a többi látogató is arra sétálgatott. Leterítettem a magunkkal hozott plédet és kértem, telepedjen mellém. Leültem, szoknyám, mely saját súlyától szinte a csípőmig felszaladt, nem igazítottam meg. Hagytam, csodálja barnára sült combjaimat és a puncimat alig takaró bugyit.
Végig futtatta kezét bőrömön, combom belső felén, és láttam, elveszett.
Többre nem volt érkezése, mire feleszmélt, kikapcsoltam az övét, lehúztam a cipzárat, meglazítottam a nadrág derekát, a farkát lágy szellő érte szabadon. Nem sokáig. Csak a levegőt kapkodta meglepődésében, de a következő pillanatban szóhoz sem jutott, farka a számba volt, érzékien nyalogattam és szoptam, miközben a kezemmel föl le húzogattam a makk alatt a bőrt.
Éreztem, hogy szétárad benne a kéjvágy. Minden idegszála a farkába futott össze. Ő közben meglátott egy idősebb házaspárt, akik az unokájukkal épp arra kószáltak.
Visszahúzódott volna, hogy gyorsan eltegye a szerszámot és begombolkozzon, de én egyre erősebben tartottam a számban és a kezemben, nem engedtem. Kértem, ne tőrödjön velük, majd még hevesebben szívtam simogattam.
Ők is észrevettek minket...láttam rajtuk...és nagy ívben egy fordulóval más irányt vettek. Sose tudom meg mit gondoltak, de köszönet a diszkréciójukért és a tapintatért.
Közben ismét kértem, ne foglalkozzon semmivel, csak magára koncentráljon! Próbált is, de akkor meg a tó túlsó partjáról kezdtek nézni bennünket. Nyár lévén, mindketten fehér felsőben voltunk, rendesen kitűnve a zöldből. Ekkor már újabb visszára nem volt lehetőség, éreztem, átbukik azon a bizonyos holtponton, ahonnan nincs visszatérés és történjék bármi, nem ura magának innentől kezdve.
Levegő után kapkodva, hatalmasakat sóhajtozva, remegve, összerándulva, fejem arcom szorítva kedvesem a számba élvezett. Senki és semmi nem érdekelte akkor. Ha ott egyből főbe lőtték volna szeméremsértés miatt, azt se bánta volna.
Komótosan és alaposan minden cseppjét a nedünek lenyalogattam, leszopogattam a farkáról.
Ő elájult a gyönyörtől, én meg összecsókoltam. Hagytam, térjen magához és kéz a kézben induljunk a park sűrűbben látogatott része felé. Nem tudom, ott voltak-e akik messziről asszisztáltak jelenlétük távolmaradásával.
További erotikus történetek
Szextörténetek, mobil verzió
Szex történetek
hamupipoke xxx 18
Hamupipöke a szegény kicsi árva,Kivel jól kibaszott gonosz mostohája.
Összeöntötte a kását a lencsével,
S míg a szomszéd úrfi tekerte öt éjjel,
Szegény kis Pipöke addig válogatta,
Lencsét a kásától külön tálba rakta.
\"....
Seggbekuki Zsuzsával
Zsuzsa az én tiltott gyümölcsöm. De hát a tiltott gyümölcs minden másnál édesebb.30 éves nős férfi vagyok és egy vidéki kisvárosban élek a családommal, feleségemmel és persze Zsuzsával aki az én kicsi titkom, édes szeretőm. Neki is van családja férj gyerek egyszóva....
A többi erotikus történet
Magyar szexképek, és pornófilmek - Ajánló
Nagy csöcsök
Néger szopatja a nejem cuckold
Csöcsös MILF
csók.
Faszállító mellek
Análszex a szabadban
Punci baszás
Dögös anyuka és fiatal srác a füdrõben
Japán tini suna
Mérges anyuka